Informacje dnia

Firma inżynieryjna DS Engineering zadomowiła się już w swoim biurze we Wrocławiu w biurowcu ZITA

ZITA_2

Grono najemców wrocławskiego biurowca ZITA powiększyło się w kwietniu o firmę inżynieryjną DS Engineering, która należy do duńskiej grupy kapitałowej DS Gruppen. W transakcji najmu pośredniczyli eksperci międzynarodowej firmy doradczej Knight Frank. Właścicielem obiektu jest firma VD ER.

– Biurowiec ZITA, wchodzący w skład kompleksu Promenady Business Park, ze względu na standard, udogodnienia i lokalizację od początku cieszy się dużym zainteresowaniem najemców. Elastyczne podejście do podziału powierzchni sprawiło, że w obiekcie mają swoje siedziby firmy na różnym etapie rozwoju. Jest nam miło poinformować, że w kwietniu do tej społeczności biurowej dołączyła firma DS Engineering, której mieliśmy przyjemność doradzać w wyborze lokalizacji i negocjacjach umowy najmu jej pierwszego samodzielnego biura w Polsce. –  mówi Anna Patrzyk-Sperzyńska, Leasing Manager z wrocławskiego oddziału firmy doradczej Knight Frank.

DS Engineering jest częścią duńskiej grupy kapitałowej DS Gruppen, znanej z wieloletniego doświadczenia w projektowaniu, produkcji, wykonywaniu powłok i montażu konstrukcji oraz elementów ze stali i betonu. Polska spółka jest firmą inżynieryjną specjalizującą się w projektowaniu konstrukcji stalowych, która zatrudnia silny zespół kompetentnych inżynierów budownictwa. Polscy inżynierowie dzięki najnowocześniejszemu oprogramowaniu dostarczają kompletne dokumentacje projektowe obiektów przemysłowych, rolniczych, sportowych czy handlowych na rynki północnej i zachodniej Europy. DS Engineering działając we Wrocławiu od blisko roku (najpierw w biurze serwisowanym) niezmiennie realizuje precyzyjny plan rozwoju przyciągając najlepszych specjalistów w regionie.

– Zakładając spółkę w Polsce stanęliśmy przed wyborem zarówno miejsca siedziby, jak i lokalizacji. Wrocław to doskonały wybór z uwagi na dostępność wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz dobry klimat dla przedsiębiorców. Dla naszego przyszłego biura mieliśmy również szereg wymagań, na które dobrze odpowiada ZITA. Zrównoważone budownictwo, nowoczesny i schludny design, elastyczny plan biura z potencjałem dla naszego przyszłego rozwoju oraz dogodne położenie w śródmieściu to dla nas najważniejsze cechy tej lokalizacji. – dodaje Małgorzata Nowakowska-Cicio, Dyrektor Zarządzająca DS Engineering.

– Projektując kilka lat temu biurowiec ZITA wzięliśmy pod uwagę najnowsze trendy aranżacji i wyposażenia. Szczególnie bliskie było i jest nam podejście proekologiczne, co przełożyło się na zastosowanie optymalnych „zielonych” rozwiązań, o które bardzo często jesteśmy pytani przez potencjalnych najemców. Dbamy też o komfort pracowników, oferując liczne udogodnienia. Cieszymy się, że kolejna firma doceniła naszą ofertę i wybrała ZITĘ na swoje biuro. Witamy zespól DS Engineering i życzmy dynamicznego rozwoju. – mówi Krzysztof Hołub, członek Zarządu VD ER.

ZITA to drugi biurowiec, który powstał w ramach kompleksu Promenady Business Park, zlokalizowanego w dzielnicy Śródmieście. Dzielą go zaledwie 2 km od wrocławskiego rynku. Usytuowanie w sąsiedztwie ulic Trzebnickiej i Jedności Narodowej, stanowiących główne arterie komunikacyjne miasta, gwarantuje pracownikom łatwy dostęp do komunikacji publicznej – autobusowej, tramwajowej i kolejowej.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora