Informacje dnia

Firma GFT przeprowadza się do nowej siedziby w łódzkiej Bramie Miasta

30062020_Skanska Brama Miasta 2_fot. Rafał Tomczyk

GFT, międzynarodowa firma dostarczająca oprogramowanie m.in. dla największych banków na świecie, zlokalizowana w Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Krakowie, przenosi swoją łódzką, główną siedzibę do pierwszego budynku Bramy Miasta. Zajmie tam 3 piętra o powierzchni 4700 mkw., łącznie z tarasem, z którego rozciąga się widok na Nowe Centrum Łodzi.

Nowe biuro to rodzaj podziękowania dla naszego zespołu za ich świetną pracę i wyjątkową atmosferę, jaką tworzy. Uważamy, że zasługuje na to, co najlepsze. Z niecierpliwością czekamy na dobrą sytuację epidemiologiczną, żeby móc wrócić do biur. Cieszę się, że po długiej pracy z domu będziemy mogli spotkać się w zupełnie nowej przestrzeni w tym samym, doskonałym składzie – komentuje Wojciech Mach, Dyrektor Zarządzający GFT Polska.

Biuro GFT znajdzie się na 9, 10 i 11 piętrze budynku B i będzie obejmowało taras z niezwykłym widokiem na Nowe Centrum Łodzi.

W procesie poszukiwania tej najlepszej lokalizacji dla GFT w Łodzi oraz w negocjacjach warunków najmu, firma reprezentowana była przez CBRE, największą na świecie firmę doradczą w sektorze nieruchomości komercyjnych.

Autorem koncepcji architektonicznej odpowiedzialne jest studio medusa group, które zaprojektowało dwa wcześniejsze projekty biurowe Skanska w Łodzi – Infosys Green Horizon oraz Nową Fabryczną.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora