Inwestycje publiczne

Firma Dekpol Budownictwo Sponsorem siatkarskiego klubu Trefl Gdańsk

Źródło - Trefl GdańskPo trzech zwycięskich spotkaniach wyjazdowych w nowym sezonie, w sobotę został rozegrany inauguracyjny domowy mecz Gdańskich Lwów w Ergo Arenie zakończony zwycięstwem. To nie koniec dobrych wieści dla zespołu Igora Juricića. Podczas spotkania firma Dekpol Budownictwo oficjalnie podpisała umowę z klubem jako Sponsor Złoty.

W podpisaniu umowy wzięli udział: Adam Olżyński, Dyrektor ds. Handlowych w Dekpol Budownictwo oraz Dariusz Gadomski, Prezes Zarządu klubu Trefl Gdańsk. Na jej mocy logo Dekpolu widnieje m.in. na koszulkach zawodników.

– Jesteśmy partnerem inicjatyw, które są nam szczególnie bliskie. Na przestrzeni trzech dekad Dekpol z małego, lokalnego przedsiębiorstwa rozwinął się do poziomu spółki giełdowej i jednego z największych graczy na ogólnopolskim rynku budowlanym. Ambicja, zdrowa rywalizacja i nieustanny rozwój to dla nas istotne wartości, które podzielamy z Treflem Gdańsk. Mamy też świadomość, że nawet największy talent potrzebuje odpowiedniego wsparcia, dlatego podjęliśmy decyzję o sponsorowaniu tej drużyny – mówi Adam Olżyński, Dyrektor ds. Handlowych w Dekpol Budownictwo. – Gdańskim Lwom życzymy powodzenia i sukcesów w najbliższym sezonie.

Dekpol realizuje inwestycje od podstaw, a także przebudowuje i rozbudowuje istniejące obiekty. Firma sukcesywnie rozwija usługi w formule „Zaprojektuj i Wybuduj”, w ramach której wspiera klienta na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego: od sporządzenia oferty, poprzez kontraktację i realizację prac projektowych, aż do momentu uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę i przekazaniu projektu do realizacji.

– Bardzo się cieszę, że do grona naszych Złotych Sponsorów dołącza kolejna uznana marka. Jesteśmy zadowoleni, że w nowym sezonie PlusLigi możemy liczyć na wsparcie tak elitarnej firmy. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy realizować plany i osiągać najwyższe cele – mówi Dariusz Gadomski, Prezes Zarządu klubu Trefl Gdańsk.

Źródło: Dekpol Budownictwo.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora