Informacje dnia

Działki z domkiem letniskowym nagrodą w loterii urodzinowej Castoramy

ziemia
Castorama świętuje swoje 24. urodziny specjalną loterią. Klienci mogą wygrać jedną spośród nagród.

Do wygrania są 3 domki rekreacyjne i 20 tys. nagród rzeczowych. loteria odbędzie się w dniach 1-19 września br. Do wygrania jest 20 tys. nagród rzeczowych a także nagrody główne: 3 domki rekreacyjne. Ich losowanie odbędzie się na antenie radia RMF.
Domki rekreacyjne mają powierzchnię 35 m2, posiadają dodatkową antresolę oraz ogrodzoną działkę. Każdy z nich wybudowany został w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji – w Beskidach, na Pomorzu oraz Warmii.

Świętowanie kolejnych urodzin to dla nas ogromna radość, którą chcemy się dzielić z naszymi klientami. Obserwujemy, jak na fali doświadczeń związanych
z pandemią, ewoluowały potrzeby związane z wypoczynkiem. Jak pokazują nasze najnowsze badania, aż 84% Polaków chciałoby mieć na własność niewielki dom poza miastem. Jako firma odpowiadająca na potrzeby klientów, bacznie obserwujemy rynek i widzimy, że klienci postawili właśnie na wypoczynek poza miastem. Cieszymy się, że od 24 lat możemy wspierać Polaków w ulepszaniu ich warunków mieszkaniowych, zapewniając wsparcie na każdym etapie prac i w różnych obszarach, również tych, związanych z wypoczynkiem – powiedział Beniamin Schön, Dyrektor ds. Klienta i Digitalu z Castorama Polska.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora