Informacje dnia

Do grona najemców łódzkiej Manufaktury dołączyła marka Jubitom

heidi-sandstrom-466619-unsplash
Marki, które chcą rozpocząć rozwój na rynku łódzkim, najczęściej wybierają jeden adres – Manufaktura to miejsce, w którym warto debiutować. Wie o tym także pochodząca z Trójmiasta, marka biżuteryjna Jubitom. W ostatnich tygodniach otworzyła swój pierwszy w Łodzi firmowy salon.

Manufaktura w Łodzi zyskała najemcę, który w ofercie ma biżuterię i zegarki na każdą okazję – od tych najbardziej luksusowych, po te w stylu fashion. Jubitom to pochodząca z Trójmiasta rodzinna firma z 40-letnią tradycją.

W ofercie łódzkiego salonu są m.in. ekskluzywne kolekcje z diamentami i kamieniami naturalnymi, linie modowe i ślubne. Poza autorskimi kolekcjami biżuterii Jubitom oferuje również wyroby światowych marek, m. in. Frank Trautz, Calvin Klein czy Guess. Dostępne w salonach JUBITOM zegarki pochodzą z wielu znanych, szwajcarskich manufaktur, takich jak Omega, IWC Schaffhausen, Ulysse Nardin, Carl F. Bucherer, TAG Heuer, Ball, Longines czy Rado.

Nie bez powodu, Jubitom w Manufakturze ma w ofercie tak wyselekcjonowane, ekskluzywne marki. – Nasi klienci to wymagający koneserzy doceniający najwyższą jakość i wyselekcjonowane produkty. Z pewnością kolekcja Jubitom świetnie uzupełni aktualną ofertę Manufaktury – tłumaczy Anna Łajszczak-Kucharska, Tenants Relationship Manager Manufaktury.

Salon Jubitom mieści się w prestiżowej lokalizacji, w centralnym punkcie budynku galerii handlowej, w pobliżu światowych marek premium.

– Chcemy wzmacniać rozpoznawalność marki Jubitom na rynku dóbr luksusowych. Z tego względu przy wyborze nowych lokalizacji ważny jest dla nas prestiż miejsca, w którym otwierać będziemy salon. Manufaktura, podobnie jak nasza sieć, łączy w sobie tradycję i nowoczesność, modę i elegancję z luksusem – ocenia Jarosław Gąska, Dyrektor Generalny JUBITOM.

Salon Jubitom w Manufakturze ma 69 mkw.

 mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora