Z życia spółek

Digital Care i MTTC startują ze wspólnym projektem

mttcpoland_1
Digital Care, największy na polskim rynku dostawca usług ochrony urządzeń mobilnych, otworzył niedawno własny serwis. Inwestycja pod szyldem MTTC Poland, jest wynikiem współpracy Digital Care i MTTC, lidera w zakresie serwisowania urządzeń mobilnych w krajach bałtyckich.

Krok ten jest odpowiedzią firmy na zmieniające się potrzeby klientów i stanowi kolejny etap pełnej integracji usług dla użytkowników urządzeń mobilnych w ramach grupy Digital Care. Docelowo, w serwisie, zlokalizowanym na warszawskim Mokotowie, zatrudnionych zostanie ponad 100 specjalistów.

 

 

Serwis MTTC Poland o powierzchni blisko 1 000 metrów kwadratowych, zlokalizowany jest w kompleksie biurowym Wiśniowy Biznes Park na warszawskim Mokotowie.

Planujemy konsekwentnie poszerzać działalność MTTC Poland, która dziś koncentruje się na diagnostyce i naprawach urządzeń. W kolejnym etapie chcemy wprowadzić do oferty refurbishment a następnie inne usługi, tak aby tworzyć synergię z pozostałymi spółkami grupy Digital Care i zapewnić naszym klientom pełne wsparcie podczas całego cyklu życia ich urządzeń mobilnych – mówi Adam Ciach, Członek Zarządu MTTC Poland.

W spółce zostanie zatrudnionych ponad 100 specjalistów, którzy miesięcznie będą mogli obsłużyć nawet 16 000 napraw.

Digital Care to największy na polskim rynku dostawca usługi ochrony urządzeń mobilnych, działający od 2012 roku. Współpracuje z sieciami telefonii komórkowej, producentami urządzeń mobilnych oraz ich dystrybutorami. Aktualnie firma działa w Polsce, w Rosji, we Włoszech i w Chorwacji i łącznie obsługuje na całym świecie ponad 3,7 mln klientów.