Informacje dnia

Diament 30-lecia Polskiej Transformacji dla WGN

Diament 30 lecia dla WGN 3
Grupa WGN w dniu 24 stycznia 2020 r. została nagrodzona prestiżową nagrodą ,,Diament 30-lecia Polskiej Transformacji”. Podczas Wielkiej Gali Sylwetki i Marki 30-lecia wolności RP w Warszawie statuetkę w imieniu Grupy WGN odebrała Dagmara Komarnicka – Manager Rozwoju Sieci Franczyzowej.

Diament 30-lecia Polskiej Transformacji to wyjątkowa nagroda, która jest wyrazem olbrzymich możliwości i wysokich kompetencji, oraz której zadaniem jest podkreślenie zasług i uhonorowanie tych firm, które bez wątpienia miały pozytywny wpływ na rozwój Polskiej Gospodarki w ostatnich 30-tu latach.

To kolejne prestiżowe wyróżnienie otrzymane w ostatnich latach przez Grupę WGN, które potwierdza uczciwość, rzetelność biznesową oraz ogromny profesjonalizm.

„Wszystkim naszym Partnerom, klientom i współpracownikom pragniemy serdecznie podziękować za owocną współpracę oraz nieocenioną pomoc w promowaniu marki nie tylko na rynku polskim. Dzięki temu możemy nieustannie się rozwijać i udoskonalać naszą ofertę.To nas motywuje do osiągania jeszcze lepszych wyników” – powiedziała Dagmara Komarnicka – Manager Rozwoju Sieci Franczyzowej.

Organizatorem ww. inicjatywy jest Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl, Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług oraz Narodowy Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęli Wojewodowie i Marszałkowie poszczególnych województw, a wsparcia udzieliły izby gospodarcze oraz organizacje regionalne i branżowe.