rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Deweloper LCube wybuduje przemysłowo-magazynową nieruchomość komercyjną w Mszczonowie

stachura
Deweloper LCube wybuduje przemysłowo-magazynową nieruchomość komercyjną w Mszczonowie, w odległości ok. 50 km od Warszawy.

Firma deweloperska rozpoczęła przygotowania do realizacji swojej kolejnej inwestycji komercyjnej. W Mszczonowie na działce ok. 8 ha ma powstać docelowo nieruchomość komercyjna o powierzchni około 35 tys. m2. Dogodne położenie na szlakach komunikacyjnych sprawia, że jest to atrakcyjna lokalizacja.
Prace budowlane mają ruszyć na przełomie 2022/23 roku.

„Tworząc nasze inwestycje staramy się podążać, za potrzebami naszych najemców. Mszczonów to bardzo popularna lokalizacja, mająca wiele zalet, jeśli chodzi o lokalizacje w centralnej Polsce. Szybkie sfinalizowanie zakupu działki, powinno nam pozwolić jeszcze w tym roku rozpocząć rozmowy dotyczące komercjalizacji obiektu. Rynek wciąż sprzyja magazynom, jeśli chodzi o popyt, choć oczywiście cała branża musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami, takimi jak zakłócone łańcuchy dostaw, jeśli chodzi o materiały budowlane oraz wzrost kosztów budowy. Dzięki naszemu doświadczeniu, ale również dzięki temu, że jednym z naszych udziałowców jest ważny gracz na rynku budownictwa przemysłowego – firma Adamietz, jesteśmy w stanie szybko reagować na pojawiające się wyzwania – mówi Michał Stachura, członek zarządu, Head of Finance w LCube.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora