Informacje dnia

Designer Outlet Sosnowiec z pierwszym w regionie outletem Change Lingerie

alex-holyoake-361922-unsplash
Designer Outlet Sosnowiec rozpoczyna współpracę ze skandynawską marką bieliźniarską Change Lingerie. Nowy salon zajmie powierzchnię 88,49 metrów kw.

Przewagą marki Change Lingerie jest szeroki wybór asortymentu bieliźniarskiego, dopasowanego do potrzeb różnych kobiet. Salony tej firmy oferują także profesjonalnego doradztwa w zakresie brafiitingu.

– Podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu współpracy z Change Lingerie, aby w jak największym stopniu sprostać potrzebom i oczekiwaniom klientów. Jest to pierwszy outlet tej marki w regionie. Jej atutem jest szeroki wybór modeli bielizny, ale też rozmiarów czy kolorów. Change Lingerie będzie stanowiło bardzo dobre urozmaicenie dla obecnych już w centrum marek, takich jak: Gatta, Italian Fashion, Samanta czy Triumph – mówi Elżbieta Zygmunt, Marketing Manager Designer Outlet Sosnowiec, ROS Retail Outlet Shopping.

Zgodnie z zasadami panującymi w Designer Outlet Sosnowiec, artykuły marki Change Lingerie będzie można kupić w cenach o co najmniej 30% niższych niż w salonach regularnych.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora