Informacje dnia

Decathlon Group wynajął przestrzeń w Eden Park Handlowy w Zgorzelcu

DeathtoStock_Wired4
Decathlon Group, jeden z największych na świecie sprzedawców detalicznych i producentów artykułów sportowych, wynajął 1900 metrów kw. w Eden Park Handlowy w Zgorzelcu.

Nowy najemca ma się wprowadzić do lokalu jesienią 2019 roku.
W styczniu 2019 roku w Eden Park rozpoczęto prace nad transformacją galerii ze starego stylu w nowoczesny park handlowy. Decathlon stanie się głównym najemcą w zaktualizowanym programie wraz z wieloma nowymi sprzedawcami w dziedzinie mody i gospodarstwa domowego.

„Naszą wizją Eden Park jest zapewnienie oferty detalicznej opartej na międzynarodowych markach. Od razu po zakupie Galerii Eden postanowiliśmy zainwestować 1,5 mln euro na przebudowę centrum handlowego w format parku handlowego. Nasze zadanie polegało na zmianie formatu i koncepcji zarządzania z celem formowania odpowiedniego „mixu” najemców i zwiększenia wartości aktywa. I praktycznie udało się to zrobić ”- skomentował umowę Maxim Shkolnik, partner funduszu inwestycyjnego Focus Estate Fund.

Eden Park Handlowy to trzecie centrum handlowe, które Focus Estate Fund kupił do swojego portfela w Polsce w ciągu ostatnich dwóch lat.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora