rynek nieruchomości na wynajem

CZ Office Park w Lublinie podpisał umowę z Santander Bank Polska

cz_office_1
Santander Bank Polska S.A. wynajął niemal 5 tys. metrów kw. powierzchni biurowej w kompleksie CZ Office Park w Lublinie.

Grupa Santander Bank Polska S.A. jest drugą największą instytucją finansową w Polsce, pod względem wielkości aktywów, która oferuje rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji.
W imieniu międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield najemcę reprezentowali Agnieszka Gułaś oraz Krzysztof Misiak.

CZ Office Park A to nowoczesny budynek biurowo-usługowy klasy A w kompleksie CZ Office Park, o łącznej powierzchni najmu 21 tys. mkw. Budynek jest zlokalizowany na skrzyżowaniu ul. Nałęczowskiej i Al. Kraśnickiej, w pobliżu głównych tras komunikacyjnych Lublina. Budowa obiektów rozpoczęła się w 2015 roku, a realizacja całego kompleksu o pow. całkowitej 80 000 m. kw. dobiegnie końca w 2025 roku. Pierwszy etap projektu, w którym powstały dwa budynki biurowe oraz 7-kondygacyjny budynek mieszkalny, zakończył się w 2018 roku.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora