Z życia spółek

Cushman & Wakefield zgłoszony do jubileuszowej edycji konkursu Eurobuild Awards w kategorii Agencja Dziesięciolecia

biznesman
W dniu 3 grudnia odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja najbardziej liczącej się w branży nieruchomości komercyjnych w Polsce gali rozdania nagród Eurobuild Awards.

Podczas wydarzenia nagradzane są podmioty, osiągające najlepsze wyniki biznesowe w skali kraju. W związku z tą okrągłą rocznicą, organizator postanowił nagrodzić firmy doradcze w kategorii „Agencja Dziesięciolecia”.
Cushman & Wakefield został zgłoszony do jubileuszowej edycji konkursu Eurobuild Awards w wyżej wspomnianej kategorii.

Przez 10 lat firma doradcza Cushman & Wakefield była wielokrotnie nagradzana za swoją działalność na polskim rynku. Ostatnia dekada działalności firmy została doceniona na Gali PRCH Retail Awards 2019, podczas której Cushman & Wakefield otrzymał wyróżnienie dla firmy dziesięciolecia, mającej największy wpływ na rozwój rynku powierzchni handlowych w Polsce. Wśród innych wyróżnień można wymienić m.in. nagrody CEEQA i CIJ dla najlepszej agencji roku, a także 5-gwiazdkowe wyróżnienie Rzeczpospolitej za jakość obsługi.

– W ciągu ostatnich 10 lat byliśmy świadkami bardzo intensywnego rozwoju polskiego oddziału firmy. Nasze zespoły pracowały w tym czasie nad najbardziej znaczącymi na rynku nieruchomościami i transakcjami. Polska jest krajem z ogromnym potencjałem rozwojowym, dlatego nie możemy się doczekać nadchodzącej dekady i kolejnych wyzwań, przy których będziemy mogli przynosić naszym klientom wartość i dostarczać kolejnych innowacyjnych rozwiązań – podsumowuje Charles Taylor, partner, dyrektor biura Cushman & Wakefield w Polsce.