rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Commercecon buduje nową nieruchomość magazynową w Konstantynowie Łódzkim

f815c87c5ceafe9e86d9b166ea0d55baCommercecon buduje nową nieruchomość magazynową w Konstantynowie Łódzkim.

Obiekt powstaje dla firmy Geplastyk Polska Sp. z o.o.  Inwestycja powstaje w Konstantynowie Łódzkim, na terenach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Nowoczesną halę magazynową dla Geplastyk Polska Sp. z o.o. – producenta komponentów z tworzyw sztucznych dla różnych gałęzi przemysłu, buduje Commercecon, generalny wykonawca obiektów magazynowych i produkcyjnych. Hala o łącznej powierzchni 2,5 tys. mkw. będzie stanowić zaplecze logistyczne dla położonego nieopodal zakładu produkcyjnego firmy.

Ostatnie lata to szybki rozwój naszej działalności w Polsce. Systematyczny rozwój nowych projektów oraz rozszerzające się portfolio klientów sprawiły, że podjęliśmy decyzję o budowie hali magazynowej, która będzie zapleczem logistycznym dla znajdującego się w Rąbieniu naszego zakładu produkcyjnego. Cieszę się, że nowy obiekt wybuduje nam generalny wykonawca Commercecon, który nie dość, że ma świetną opinię na rynku, to jest też naszym sąsiadem. Nie mam więc wątpliwości, że będzie to bardzo udana współpraca.

Magdalena Bukarewicz, Dyrektor Zakładu Geplastyk Polska Sp. z o.o.

– Bardzo lubimy taką formułę współpracy. Dzięki niej możemy zaproponować inwestorowi w pełni spersonalizowane rozwiązania, idealnie dopasowane do jego wymagań – zarówno w kwestiach projektowych, jak i doboru rozwiązań technologicznych oraz materiałów budowlanych. Na co dzień realizujemy projekty budowlane w całej Polsce, ale współpraca z inwestorem z naszej okolicy jest dla nas bardzo miłą perspektywą. Myślę, że będzie to najlepiej doglądana nasza budowa, w końcu widzimy ją wprost z okien naszego biura.

Beata Kwiecień, Kierownik Kontraktu w Commercecon.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora