Informacje dnia

Centrum Handlowo-Rozrywkowym Nowa Stacja w Pruszkowie z nowymi umowami

gyorgy-bakos-255338-unsplash shopping
Dwie marki otworzą się niebawem w Nowej Stacji w Pruszkowie. Swoją rozpoczną działalność dwa nowe sklepy z odzieżą i obuwiem znanych marek – Sizeer i 50 style.

Otwarcie salonu Sizeer zaplanowano na 30 kwietnia b.r., a 50 style zaprosi pierwszych klientów 10 maja br. Firma ECC Real Estate, deweloper centrum handlowo-rozrywkowego Nowa Stacja w Pruszkowie, od samego początku procesu komercjalizacji dba o stworzenie urozmaiconej i atrakcyjnej oferty przeznaczonej dla różnych grup odbiorców.

„Sizeer i 50 style doskonale uzupełniają nasze portfolio najemców. Zależało nam na spełnieniu życzeń młodzieży, która kocha markowe ubrania i z niecierpliwością czeka na otwarcie tych sklepów. Koniec z długimi podróżami w poszukiwaniu najnowszych kolekcji kultowych marek, bo wszystko będzie dostępne na wyciągnięcie ręki, w Nowej Stacji.” – podkreśla Maciej Krzewiński COO i Członek Zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji. – „Cieszymy się, że Marketing Investment Group S.A., właściciel Sizeer i 50 style docenił potencjał zakupowy klientów naszego centrum i zdecydował się otworzyć u nas oba salony.”

50 style zajmie lokal o powierzchni 297 metrów kw, natomiast Sizeer zajmie lokal o powierzchni 160 metrów kw. Oba lokale mieszczą się na pierwszym piętrze Nowej Stacji.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora