Informacje dnia

CCC z dużym salonem w centrum handlowym Wars Sawa Junior

wars_sawa

Grupa CCC jesienią otworzy swój flagowy sklep w samym sercu Warszawy. Prestiżowy salon zajmie powierzchnię ponad 4 000 mkw. na trzech poziomach Domów Towarowych Wars Sawa Junior.

CBRE doradzało właścicielowi obiektu Prime Warsaw Properties Sp. z o. o. przy negocjacjach umowy najmu oraz w procesie technicznego przygotowania powierzchni.

Grupa CCC to jedna z największych i najszybciej rozwijających się w Europie dużych firm wyspecjalizowanych w handlu obuwiem oraz jeden z największych producentów obuwia w Europie. CCC operuje blisko 1000 sklepów, o powierzchni przekraczającej 0,5 mln mkw., i jest obecna w 18 krajach w Europie i poza nią.

Wars Sawa Junior  jest jednym z najstarszych centrów handlowych w Polsce, w którym obecnie znajdują się flagowe sklepy takich marek jak ZARA, H&M czy TK MAXX.

„Ulica Marszałkowska, przy której znajdują się Domy Towarowe Wars Sawa Junior, jest najczęściej odwiedzaną ulicą handlową w Polsce, a w ciągu godziny przechodzi nią ponad 3 tys. osób. Na jej duży potencjał handlowy wpływa obecność popularnych marek, adresowanych do masowego odbiorcy, zlokalizowanych właśnie w Domach Towarowych Wars Sawa Junior. Wybór tej prestiżowej lokalizacji przez CCC na salon flagowy jest kolejnym dowodem na ambitną strategię rozwoju marki, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek retailowych.” – Małgorzata Laskowska, Zastępca Dyrektora w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych, CBRE.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora