Informacje dnia

Biurowiec Graffit ma już swojego zarządcę

Graffit

Colliers International, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, objęła w zarządzanie biurowiec Graffit zlokalizowany na warszawskim Mokotowie. Zeus Capital Management nabył tę nieruchomość w styczniu 2019 roku i zarządza nią w imieniu wybranej grupy inwestorów.

Zeus Capital Management to międzynarodowa prywatna firma inwestycyjno-mieszkaniowa, obecna na rynku od 2007 roku. Jest ona w pełni zintegrowaną profesjonalną organizacją, która zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami i aktywami.

Graffit to wysokiej klasy siedmiokondygnacyjny budynek biurowy o powierzchni ponad 18 550 metrów kw. Projekt biura objęto programem Hines Green Office, który w całości opiera się na koncepcjach proekologicznych. Potwierdza to uzyskany przez Graffit certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. Budynek został oddany do użytku w II kwartale 2018 roku i doskonale wpisał się w otoczenie biznesowe Mokotowa.

— Jesteśmy dumni, że tak duża i prestiżowa firma jak Zeus Capital Management zaufała kompetencjom naszych ekspertów i wybrała właśnie Colliers do zarządzania swoim biurowcem. Wierzymy, że ta współpraca jest początkiem wieloletniego i pomyślnego partnerstwa — mówi Agnieszka Krzekotowska, dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami Colliers International.

— Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Colliers w ramach naszej pierwszej inwestycji w Warszawie. Wierzymy, że zespół tej wiodącej firmy doradczej pomoże nam zapewnić najemcom Graffitu usługi najwyższej jakości, na poziomie, jaki Zeus zapewniał przez ostatnie 12 lat we wszystkich krajach, w których działa — mówi Lila Pateraki, CIO Zeus Capital Management.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora