Informacje dnia

Biurowiec Europejski w Warszawie przyciąga najemców

joshua-sortino-215039-unsplash
WeWork, sieć oferująca powierzchnie i usługi oraz tworząca społeczności i posiadająca ponad 268 tys. członków na całym świecie, otworzy swoją najnowszą warszawską lokalizację w Europejskim.

Europejski, dawniej Hotel Europejski, to budynek wielofunkcyjny, oferujący
przestrzenie biurowe w standardzie A+ oraz handlowe.

Bardzo się cieszymy, że podpisaliśmy umowę w Europejskim. Jego zabytkowe elementy i otoczenie sprawiają, że jest to idealna lokalizacja dla naszych członków. 45% firm współpracujących z WeWork uważa, że pomogliśmy im przyspieszyć tempo rozwoju. Rozbudowa naszego portfolio w Warszawie świadczy nie tylko o naszym zaangażowaniu w stolicy, lecz także stwarza nowe możliwości dla obecnych i przyszłych członków, którzy będą mogli skorzystać z oferowanej przez nas powierzchni, aby nawiązywać kontakty i współpracę w ramach społeczności WeWork” – mówi Mikhail Konoplev, Dyrektor Generalny WeWork na Europę Środkową.

Europejski Offices wyróżnia się nowoczesną architekturą, najwyższą jakością designu i wykończenia. Do dyspozycji i wygody najemców, na terenie budynku przewidziano szereg udogodnień, takich jak restauracje, kawiarnie czy dedykowane miejsca parkingowe – 80 w garażu podziemnym oraz 120 wokół budynku.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora