Informacje dnia

Biurowiec Atrium Centrum w Warszawie z certyfikatem BREEAM In-Use na pozaiomie Very Good

Atrium_Centrum_fot
CPI Property Group (CPIPG), największy właściciel nieruchomości komercyjnych
w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej, otrzymał certyfikat BREEAM In-Use na poziomie Very Good dla należącego do portfolio Grupy biurowca Atrium Centrum.

CPIPG, zgodnie z obranym modelem właścicielskiego zarządzania, w którym jednym z głównych celów operacyjnych jest stałe podnoszenie wartości posiadanych nieruchomości – zarówno na poziomie standardu oferowanych przestrzeni biurowych, jak i komfortu pracy najemców, konsekwentnie prowadzi działania, zmierzające do uzyskania „zielonych” certyfikatów w kolejnych biurowcach. Efektem prac jest przyznanie BREEAM In-Use na poziome Very Good budynkowi Atrium Centrum.

Przyznany Atrium Centrum certyfikat BREEAM In-Use dotyczy stanu i kondycji budynku – kategoria Asset Performance. Asesorzy BREEAM wyróżnili biurowiec najwyższymi notami  w kategoriach „Transport” i „Materiały”.

„Certyfikat BREEAM In-Use dla Atrium Centrum jest dowodem, że CPIPG przywiązuje wagę do zapewnienia wysokich standardów ekologicznych nie tylko w nowo przejmowanych budynkach, ale również już należących do naszego portfela. Będziemy dalej ulepszać wszelkie rozwiązania, mające wpływ na funkcjonalne i zrównoważone zarządzenie biurowcem, co bezpośrednio przełoży się na jeszcze wyższą jakość oferowanych warunków i komfort pracy.”  – komentuje Cezary Kopij, Dyrektor Techniczny, CPIPG Polska.

Położony w Alei Jana Pawła II Atrium Centrum dysponuje 14 500 mkw. powierzchni klasy A. Na 7 piętrach mieszczą się biura, a w przeszklonym eleganckim atrium zlokalizowane zostały punkty handlowo-usługowe. W Atrium Centrum swoje biura znalazły firmy m.in. z branż prawniczej czy finansowej. Na terenie budynku znajduje się także klinika medyczna.

Źródło: CPIPG.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora