Informacje dnia

Biurowce z inteligentnym systemem parkingowym przyszłością zarządzania zasobami oraz infrastrukturą parkingów

CPI_Biurowce_Aleje_Jerozolimskie

CPI Property Group (CPIPG) podjął decyzję o wprowadzeniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie systemów parkingowych w posiadanych i zarządzanych biurowcach w Polsce.

CPI Property Group (CPIPG) jest największym właścicielem nieruchomości komercyjnych w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Firma wprowadza nowość w biurowcach, którymi zarządza oraz które posiada na własność w Polsce.
W ramach unowocześniania systemów administrowania budynkami oraz podnoszenia komfortu najemców CPIPG wprowadza rozwiązanie w zakresie inteligentnego zarządzania parkingami – Smart Parking. Dzięki niemu można łatwo i szybko rezerwować miejsca, jak i efektywnie korzystać z infrastruktury, w tym stacji ładowania aut elektrycznych. Głównym narzędziem obsługi jest aplikacja, zintegrowana z dostępną dla najemców, autorską aplikacją CPIPG – OfficeME. Aplikacja zawiera mapę przedstawiającą usytuowanie oraz liczbę wolnych miejsc parkingowych
i za jej pomocą upoważnione osoby mogą miejsca udostępniać czy rezerwować gościom, a także dodawać uprawnione do wjazdu pojazdy.
Za implementację systemu Smart Parking odpowiedzialna jest Spółka Smart Data Ventures.

Zastosowanie inteligentnych systemów zrządzania parkingami to zdecydowanie jeden z ważniejszych elementów rozwoju nowoczesnych, przyjaznych dla otoczenia biurowców. Dzięki nim usprawnia się ruch, jak i zmniejsza emisja spalin w halach garażowych. Wielofunkcyjny panel administracyjny pozwala na optymalizację kosztów eksploatacyjnych oraz stałe dopasowywanie infrastruktury do rosnących potrzeb naszych najemców, wynikających z użytkowania pojazdów elektrycznych oraz dwukołowych.” – komentuje Cezary Kopij, Dyrektor Techniczny CPIPG Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora