rynek nieruchomości na wynajem

Biurowa nieruchomość komercyjna Eximius Park z wyłącznym agentem

Eximius_Park_zdj.
Agencja Corees Polska została agentem wyłącznym kompleksu biurowego Eximius Park. Nieruchomość komercyjna zlokalizowana jest w Zabierzowie na obrzeżach Krakowa.

Obiekt należy do portfolio First Property Group plc. Współpraca zakłada kompleksową obsługę najemców.
Eximius Park to kompleks czterech budynków biurowych klasy A, oferujących 50 000 m2 powierzchni przystosowanej do wymogów nowoczesnego biznesu. W marcu bieżącego roku Eximius Park został wyróżniony Certyfikatem Wellbeing Quality za stworzenie unikalnej przestrzeni do pracy oraz rozwoju lokalnych firm
i ich pracowników, dzięki kompleksowemu podejściu do najemcy i rozumieniu potrzeb nowoczesnego biznesu.

– W Eximius Park nie koncentrujemy się na dostarczaniu naszym najemcom tylko i wyłączenie powierzchni biurowej, nasza współpraca z partnerami jest o wiele bardziej kompleksowa, rozpoczynając od udziału w kreowaniu perspektywicznego planu rozwoju, poprzez doradztwo na etapie budowania siedziby, na pomocy we wdrażaniu rozwiązań kończąc. Na takiej filozofii opieramy także współpracę z Corees. – podkreśla Katarzyna Peto-Ziemkiewicz, Dyrektor Operacyjny Eximius Park.

Od września 2017 roku właścicielem Eximius Park jest notowana na brytyjskiej giełdzie spółka First Property Group plc, inwestująca w nieruchomości komercyjne oraz zarządzająca nieruchomościami w Wielkiej Brytanii i Rumunii.

– Eximius Park to niezwykły w skali całego kraju projekt, oferujący dedykowaną stację kolejową. Miejsce pracy usytuowane na obrzeżach miasta, a zarazem w jego bezpośrednim sąsiedztwie, pozwala łączyć zalety spokojnej, dalekiej od miejskiego zgiełku okolicy, z wieloma zaletami charakterystycznymi dla biurowców w samym Krakowie. Widzimy ogromny potencjał Eximius Park, i z tym większą radością rozpoczynamy proces rekomercjalizacji. Równocześnie w imieniu Corees dziękuję Fprop za zaufanie i możliwość współpracy przy kolejnym projekcie
w Krakowie. – dodaje Tomasz Skrzypek, Leasing Director w Corees Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora