rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Apsys Polska z kolejną biurową nieruchomością komercyjną w portfolio zarządczym

ECHO_REACT_LODZ_LowRes-0916

Apsys Polska z kolejną biurową nieruchomością komercyjną w portfolio zarządczym.

W styczniu 2022 roku Apsys Polska rozpoczął współpracę w zakresie zarządzania łódzką nieruchomością komercyjną – budynkiem biurowym REACT w Łodzi. Nieruchomość inwestycyjna należy do Echo Investment. To nowy biurowiec na mapie miasta, powstały w ramach I etapu realizacji nowoczesnego kompleksu biurowego.
Obiekt został oddany do użytkowania z początkiem tego roku – Apsys Polska jest jego pierwszym zarządcą. Budynek oferuje ponad 14 tys. m2 nowoczesnej i funkcjonalnej powierzchni biurowej klasy A.

Nieruchomość komercyjna REACT jest drugim projektem biurowym w portfolio zarządczym Apsys Polska. W listopadzie 2021 roku firma przejęła zarządzanie budynkiem Arkada Business Park w Bydgoszczy.

– Jesteśmy bardzo dumni z tego, że konsekwentnie udaje nam się zdobywać zaufanie kolejnych firm tworzących rynek biurowy w Polsce. Wysoki standard usług, dbałość o aspekty kosztowe oraz wprowadzanie zielonych standardów, obniżanie negatywnego wpływu inwestycji na środowisko, troska o komfort użytkowania, tworzenie społeczności w miejscu pracy i kreowanie doświadczeń – to cele Apsys, określone w naszym autorskim programie zarządzania obiektami biurowymi, które doskonale wpisują się w potrzeby właściciela REACT, Echo Investment. – mówi Magdalena Błądek, Dyrektorka Działu Zarządzania Nieruchomościami Biurowymi w Apsys Polska. – Dodatkowo cieszymy się, że nowy budynek biurowy w naszym portfolio zlokalizowany jest właśnie w Łodzi. Znamy doskonale to dynamiczne miasto, jego charakter i potencjał – tu mieści się jeden z najbardziej spektakularnych projektów deweloperskich Apsys, kultowa Manufaktura, będąca największą w tej części Europy, rewitalizacją miejskich terenów poprzemysłowych. Poza Manufakturą, Apsys od lat z sukcesem zarządza 3 innymi łódzkimi obiektami handlowymi. Zrozumienie potrzeb i specyfiki lokalnego rynku na pewno będziemy wykorzystywać w zarządzaniu budynkiem REACT. – dodaje.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora