rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Apartamenty Angel River wyrosną we Wrocławiu

Angel River_1Angel Poland Group zrealizuje kolejne inwestycje w segmencie apartamentów.  Najnowsza to Angel River we Wrocławiu. Planowane są kolejne w Krakowie, a następnie w innych miastach w kraju.

Apartamentowiec we Wrocławiu powstaje w znakomitej lokalizacji nad rzeką Oławą – w sąsiedztwie centrum i licznych atrakcji Starego Miasta. Powstaną tu dwa budynki: dziewięcio- oraz siedemnastopiętrowy, które maksymalnie otwierają się na rzekę, wykorzystując jej atuty. W ramach inwestycji zostanie zagospodarowany fragment nabrzeża, do którego będą mieli dostęp mieszkańcy.

Projekt architektoniczny przygotowała pracownia projektowa Maćków w oparciu o koncepcję opracowaną przez paryską pracownię architektoniczną GSA odpowiedzialną m.in. za OVO Wrocław. Start budowy zaplanowano na przełom czerwca i lipca 2016 roku, a oddanie apartamentów na trzeci kwartał 2018 roku.

– To nasza kolejna prestiżowa inwestycja po OVO Wrocław i Angel Care we Wrocławiu oraz zakończonym Angel Wawel w Krakowie – mówi Ron Ben Shahar partner Angel Poland Group. – Mamy bardzo pozytywne doświadczenia związane ze stolicą Dolnego Śląska i planujemy tutaj kolejne realizacje. Zagospodarujemy kolejne działki przy Angel River, które poprawią jakość przestrzeni miejskiej w tym kwartale. Jesteśmy na etapie przygotowywania koncepcji zabudowy.

Deweloper rozwija też segment nieruchomości dla seniorów. W planach jest  sieć kompleksowych centrów seniora Angel Care. Realizacja pierwszego ośrodka we Wrocławiu właśnie się kończy. Drugi taki ośrodek powstabnie w Krakowie.  Grupa zamierza stworzyć i obsługiwać ok. 1800-2000 miejsc w 10 ośrodkach w całym kraju. Celem jest zapewnienie osobom starszym opieki i standardów znanych z zachodnich instytucji.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora