Informacje dnia

Apartamentowiec Bobrowiecka 10 w Warszawie wśród finalistów konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”

3_10_m

Apartamentowiec Bobrowiecka 10, zrealizowany przez Spectra Development na Dolnym Mokotowie w Warszawie, wchodzi w skład zespołu urbanistycznego zaprojektowanego przez pracownię JEMS Architekci. Wraz z budynkami biurowymi Bobrowiecka 8 i Bobrowiecka 6 tworzy atrakcyjną, funkcjonalną i pełną przestrzeni tkankę miejską wprowadzającą nową jakość w tej części miasta. 

Warszawski apartamentowiec Bobrowiecka 10 przeszedł do kolejnego etapu XXV edycji konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”
Bobrowiecka 10 jest jednym z 87 nominowanych realizacji w konkursie, które znalazły się w finale. Inwestycja pretenduje o nagrodę w kategorii obiekty mieszkalne. W tym roku odbywa się już XXV edycja konkursu, który promuje najciekawsze dokonania polskich budowlańców.

– Cieszę się, że budynek Bobrowiecka 10 został doceniony i zakwalifikował się do kolejnego etapu konkursu. Jest to niezwykłe osiedle w skali naszego kraju, w które wkomponowany jest 150-letni pomnik przyrody. Apartamentowiec wyróżnia przemyślana architektura i jest to wyjątkowe miejsce do życia, bardzo docenianie przez mieszkańców – powiedział Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora