Informacje dnia

10 000 m kw. nieruchomości inwestycyjnej w Bolechowie k. Poznania

cfe5afc0d62d097d2dcf0ae2122c40c5
Panattoni jest liderem rynku powierzchni przemysłowych w Europie. Deweloper rozpoczął budowę nieruchomości inwestycyjnej BTS dla Solaris Bus & Coach.

Przedmiotową nieruchomości inwestycyjną jest obiekt magazynowy o powierzchni ponad 10 000 m kw. Inwestycja zlokalizowana jest w Bolechowie k. Poznania – zaledwie 150 m. od istniejącej fabryki firmy. Nowa realizacja będzie pełnić kluczową rolę w łańcuchu dostaw części i podzespołów do produkcji pojazdów. Budynki zostaną połączone zarówno w zakresie infrastruktury drogowej, jak i mediów. Obiekt BTS dla Solaris zostanie ukończony na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2022.
„Realizacja dla firmy Solaris to doskonały przykład, że owocna współpraca zaczyna się na długo przed startem budowy. Wsparcie na etapie wczesnych rozmów, czy przygotowania harmonogramu prac, nasze know-how, a także doświadczenie i elastyczność okazały się kluczowe dla naszego klienta. Możemy zapewnić, że dowieziemy tę realizację tak sprawnie, jak autobusy Solaris miliony pasażerów w całej Europie” – mówi Marek Foryński, Dyrektor Zarządzający BTS, Panattoni.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora