rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Warszawiacy coraz chętniej kupują domy

GROEN_fot.2

Rośnie popyt na domy jednorodzinne na sprzedaż. Szczególnie cenione są domy na sprzedaż położone tuż przy granicach administracyjnych Warszawy.

Zakup domu jednorodzinnego łączy komfort mieszkania z dala od zgiełku z bliskością do infrastruktury miejskiej i biznesowego centrum kraju. Pandemia sprawiła, że Polacy na nowo docenili atuty, które niosą ze sobą domy. Mocno cenione są obecnie prywatność oraz dostęp do własnego terenu zielonego, jak ogródek.
Inwestycje takie jak Groen stanowią odpowiedź na te potrzeby. Kameralne budynki mieszczą się przy Ogrodzie Botanicznym PAN i Parku Kultury w Powsinie, w pobliżu rezerwatu przyrody – Lasu Kabackiego. Do swojej dyspozycji mieszkańcy będą mieli także prywatne ogródki o powierzchni od 183 do 578 m².

– Widzimy to zainteresowanie na przykładzie naszego projektu, osiedla GROEN Konstancin położonego tuż przy granicy z Warszawą. W ciągu roku, sprzedaliśmy wszystkie 48 domów z oferty pierwszego etapu jeszcze przed ukończeniem budowy. W tym miesiącu ruszyliśmy ze sprzedażą II etapu inwestycji i nowych właścicieli znalazło kolejnych 9 domów z 48, które uruchomiliśmy do sprzedaży – mówi Piotr Łukasik, Dyrektor Działu Residential w Ghelamco.