rynek nieruchomości na wynajem

W warszawskiej nieruchomości inwestycyjnej Atrium Promenada pojawił się nowy najemca

Promenada_2
W warszawskiej nieruchomości inwestycyjnej Atrium Promenada pojawił się nowy najemca komercyjny.

Nieruchomość inwestycyjna Atrium Promenada w Warszawie nadal przyciąga najwyższej klasy marki. W ramach kontynuacji renowacji i repozycjonowania centrum, w II kwartale 2023 roku otworzy się duży, dwupoziomowy sklep Peek & Cloppenburg. Najemca wynajął lokal o powierzchni 3 450 m2. Będzie to najnowsza koncepcja P&C, zakładająca nowy podział przestrzeni, na strefę mody sportowej i strefy wypoczynkowe.

Wiedząc jak dynamiczne są zmiany potrzeb i wymagań zarówno klientów, jak i najemców, nie przestajemy pracować nad ulepszaniem naszych obiektów – tak, by maksymalnie służyły społecznościom lokalnym. Atrium Promenada cieszy się dużym zainteresowaniem, zarówno klientów jak i najemców. Dlatego chcemy stworzyć starannie wyselekcjonowaną ofertę, interesującą dla naszego dużego i zróżnicowanego catchmentu. Marka Peek & Cloppenburg wpisuje się w nasze strategiczne podejście i dodatkowo wzmocni Atrium Promenada jako dominującą destynację zakupową po prawej stronie Warszawy. Fakt, że tak znana, międzynarodowa marka wybrała Atrium Promenada potwierdza naszą silną pozycję na rynku. Z niecierpliwością czekamy na otwarcie sklepu, zaplanowane na II kwartał przyszłego roku – mówi Scott Dwyer, Group Managing Director – Retail, Atrium European Real Estate.

Obecnie trwa kompleksowa przebudowa drugiej części obiektu, której zakończenie planowane jest na pierwszą połowę 2023 roku.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora