
Rusza budowa nowej nieruchomości w Gdańsku, która zaoferuje lokale na wynajem długoterminowy.
Gdańsk Chełm zyska nową inwestycję – właśnie ruszyła budowa dochodowych apartamentów na wynajem RWS Group na ul. Wawelskiej. 6-kondygnacyjny budynek w dobrze skomunikowanej lokalizacji to pewna inwestycja z gwarancją wysokiego zwrotu.
To idealna propozycja dla inwestorów poszukujących dochodowych apartamentów na wynajem w optymalnie skomunikowanej lokalizacji.
Nowoczesny 6-kondygnacyjny budynek połączy komfortowe lokale na wynajem długoterminowy z funkcjonalną przestrzenią usługową na parterze. Projekt zakłada budowę 66 starannie zaprojektowanych jednostek mieszkalnych o powierzchni od 22 do 55 m², a łączna powierzchnia użytkowa wyniesie 1966 m². Na parterze budynku przewidziano przestronny lokal usługowy o powierzchni 453 m². Planowany termin oddania inwestycji to lipiec 2026 roku.
– Rozpoczęcie tej budowy to dla nas ważny moment. Wierzymy, że inwestycja przy ul. Wawelskiej spełni oczekiwania zarówno doświadczonych inwestorów, jak i osób poszukujących optymalnego miejsca do życia. Ten projekt to idealne połączenie atrakcyjnej lokalizacji, przemyślanej koncepcji i solidnego wykonania, co jest naszą wizytówką – mówi Wojciech Sypniewski współwłaściciel RWS Investment Group.
Źródło: RWS Investment Group
materiał prasowy
