rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Prace na budowie nieruchomości komercyjnej MDC2 Park Gliwice postępują

Render 01Prace na budowie nieruchomości komercyjnej MDC2 Park Gliwice postępują.

W MDC² Park Gliwice rozpoczęto już prace budowlane. Obiekt składać się będzie z trzech budynków o łącznej powierzchni ponad 57 000 m2, zlokalizowanych na działce o powierzchni 13,4 hektara. Oddanie do użytkowania pierwszego z trzech budynków zaplanowano na przełomie lipca i sierpnia 2023 r., a otwarcie dwóch pozostałych – na przełomie września i października 2023 r. Pierwsi najemcy wprowadzą się do parku już w trzecim kwartale bieżącego roku.

Nowoczesny park dystrybucyjny tworzony jest z uwzględnieniem wytycznych certyfikacji BREEAM New Construction minimum na poziomie Excellent dzięki licznym rozwiązaniom poprawiającym efektywność energetyczną budynków i otoczeniu przyjaznym dla wszystkich użytkowników parku.

Spełniając kluczowe dla ewolucji biznesu założenia strategii zrównoważonego rozwoju, MDC² wypełnia najwyższe standardy jakości projektowania ekologicznego. Dzięki zachowaniu wysokiej jakości prowadzonego procesu inwestycyjnego i osiągniętym parametrom technologicznym obiekt w Gliwicach będzie się cechować znacznie niższymi kosztami użytkowania. Naturalną konsekwencją tej strategii jest ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko. Projekt został także opracowany z myślą o stworzeniu klimatu przyjaznego dla zdrowia i codziennego komfortu jego użytkowników” – mówi Katarzyna Dudzik, Developent Director w MDC².


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora