Z życia spółek

Powiększył się zespół Leasing Office CPI Property Group

Lukasz_Jarzylo
CPI Property Group (CPIPG), największy właściciel nieruchomości komercyjnych

w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej, powiększył Dział Leasingu Office o nowego eksperta.

Łukasz Jarzyło dołączył do zespołu CPIPG od początku marca 2021r. Jest odpowiedzialny za komercjalizację największego pod względem GLA (85 100 mkw.) biurowca w portfolio grupy – Eurocentrum Office Complex. Raportuje bezpośrednio do Agnieszki Ciupak – Head of Leasing w CPIPG Polska.

Łukasz Jarzyło posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe, z czego przez ostatnich 5 lat pracował w CBRE, gdzie realizował kompleksowe projekty doradcze oraz odpowiadał za relacje z kluczowymi klientami. Absolwent Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Aktualnie portfel biurowy CPIPG to 14 budynków o łącznej wartości 315 000 mkw., co czyni grupę liderem w Warszawie pod względem posiadanego GLA.
„Bardzo cieszymy się z obecności Łukasza w zespole. Jego doświadczenie w codziennej pracy z klientami po stronie firmy doradczej na pewno przełoży się na skuteczność w budowaniu relacji z potencjalnymi najemcami Eurocentrum Office Complex – jednego z najbardziej zielonych biurowców w Warszawie.” – komentuje Agnieszka Ciupak, Head of Leasing, CPIPG Polska.

mat.pras.