Konferencje

Podsumowanie wszystkich edycji wydarzenia PRCH Retail Award

PRCH_Retail_Awards_w_liczbach

Poniżej znajduje się podsumowanie wszystkich edycji wydarzenia PRCH Retail Award.

Od 2010 r. Polska Rada Centrów Handlowych organizuje konkurs i galę PRCH Retail Awards. W tym czasie ponad 100 członków jury oceniło blisko 1000 aplikacji marketingowych i biznesowych, w najbardziej merytorycznym i wymagającym konkursie w branży centrów handlowych. Łącznie, w ciągu 13 lat, jury przyznało 138 nagród i 164 wyróżnienia.
Łącznie sędziowie przyznali już 138 nagród, w tym 7 specjalnych. Wśród nich jest 55 złotych i srebrnych statuetek, które wręczane są od 2019 r. Jury zdecydowało również o nadaniu 164 wyróżnień, w tym 8 specjalnych.

– PRCH Retail Awards to konkurs jedyny w swoim rodzaju. Od początku jego wyznacznikiem jest wysoka jakość oraz wieloetapowy i transparentny proces oceny. Aplikujący muszą przygotować kompleksowe analizy, podać wskaźniki efektywności i udowodnić jury, że to ich projekt zasługuje na nagrodę. Wyróżnia go również walor edukacyjny, polegający na merytorycznej informacji dla aplikujących, gdzie opisane są mocne i słabe strony zgłoszonych projektów – informuje Krzysztof Poznański, dyrektor zarządzający Polskiej Rady Centrów Handlowych.

Źródło: Polska Rada Centrów Handlowych.