rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Osiedle mieszkaniowe w Krakowie – kolejny etap Lokum Vista gotowy

Lokum Vista_etapy IIa i IIb gotowe
Lokum Deweloper rozpoczął przekazywanie mieszkań na osiedlu Lokum Vista w Krakowie. Inwestor otrzymał pozwolenie na użytkowanie lokali w etapach IIa i IIb inwestycji.

Osiedle Lokum Vista położone jest przy ul. Walerego Sławka w dzielnicy Podgórze Duchackie. W zrealizowanych właśnie etapach powstało 241 funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach od 30 do 89 m2 dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb klientów, także tych kupujących pod wynajem. Większość lokali – od kawalerek po 4-pokojowe apartamenty – ma aneksy kuchenne, a w niektórych zaprojektowano osobne kuchnie. Do mieszkań na parterze przylegają prywatne ogródki, lokale zlokalizowane na wyższych piętrach posiadają przestronne balkony lub tarasy.

Oferta etapów IIa i IIb cieszyła się dużym zainteresowaniem klientów i większość lokali znalazła już nabywców. W sprzedaży dostępne są jeszcze gotowe do odbioru mieszkania o różnych metrażach, głównie 2- i 3-pokojowe oraz szeroki wybór lokali do niemal 100 m2 w uruchomionym niedawno etapie IIIa.

– Lokum Vista jest jednym z trzech osiedli, które obecnie realizujemy w Krakowie. To doskonałe miejsce do życia dla osób ceniących wygodę, wysoki standard oraz możliwość odpoczynku na pobliskich terenach rekreacyjnych – mówi Bartosz Kuźniar, prezes zarządu Lokum Deweloper. – W budowie jest kolejny etap inwestycji Lokum Vista obejmujący 121 lokali, którego budowę planujemy ukończyć w III kwartale 2022 roku. Przygotowujemy także następne etapy tego osiedla, które sukcesywnie będziemy wprowadzać do oferty – dodaje prezes Kuźniar.

Etapy IIa i IIb Lokum Vista zostały zrealizowane z dbałością o jakość wykonania i zagospodarowanie części wspólnych, wypełnionych różnorodną roślinnością. Na terenie inwestycji powstały także lokale usługowe, które umożliwią mieszkańcom załatwienie codziennych potrzeb w najbliższym otoczeniu. Są tu też garaże podziemne i miejsca postojowe, a bezpieczeństwo zapewnia całodobowy monitoring.

 

Źródło: Lokum Deweloper.