Informacje dnia

Nowi dyrektorzy w Knight Frank

Maciej Skubiszewski_Karol Grejbus_Knight Frank

Maciej Skubiszewski oraz Karol Grejbus z początkiem tego roku awansowali na stanowiska dyrektorów w Knight Frank. Maciej Skubiszewski został Dyrektorem Działu Reprezentacji Właściciela, a Karol Grejbus Dyrektorem Działu Reprezentacji Najemcy.

Maciej Skubiszewski jest absolwentem wydziału Gospodarki Przestrzennej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Z branżą nieruchomości związany jest od 10 lat.
Do Knight Frank dołączył w 2013 roku i od początku był odpowiedzialny za reprezentowanie właścicieli budynków, przede wszystkim należących do funduszu inwestycyjnego Union Investment Real Estate. Współpracował także z Deka Immobilien, Garrick Investment i Wisher Enterprise.

W swojej dotychczasowej karierze  zawodowej doradzał właścicielom budynków w procesie wynajmu powierzchni biurowych m. in. dla takich najemców jak: CBRE Corporate Outsourcing, Centrum Projektów Europejskich, FM Bank, Getin Noble Bank, Państwowej Agencji Atomistyki, Prodata Consult czy Sandvik.

Karol Grejbus jest absolwentem Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami. Ma ponad 12-letnie doświadczenie zawodowe na rynku nieruchomości. Po dołączeniu do Knight Frank w 2013 roku odpowiedzialny był przede wszystkim za reprezentowanie właścicieli nieruchomości. Do jego głównych klientów należeli: Artemis Acquisition Poland, Garrick Investments, Muralis Mantua i Savills Fund Management (wcześniej SEB).

W swojej dotychczasowej karierze zawodowej doradzał właścicielom nieruchomości w procesie wynajmu powierzchni biurowych m.in. dla: AC Nielsen Polska, Amadeus Polska, Bakalland, Emerson, Finat, Flint Group, ICON, Mary Kay, Market Planet, Mondelez, Nordea Bank, PPD Polska, PKO BP, Solenis Polska, Tchibo.