Z życia spółek

Nowe firmy z nagrodą od Santandera

umowa

Coraz więcej Polaków ma pomysł na własny biznes i decyduje się na założenie firmy. Osoby, które do końca lipca 2021 roku zarejestrują nową działalność przez Santander internet, zdecydują się na konto firmowe z kartą Visa i odpowiedzą na pytanie konkursowe mogą w promocji wygrać atrakcyjne nagrody.

Liczba firm działających w Polsce sukcesywnie rośnie, w ciągu ostatnich 5 lat o prawie 600 tysięcy. Obecnie w Polsce jest około 2,5 mln aktywnych podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Coraz popularniejszym sposobem zakładania nowych firm jest załatwianie wszystkich formalności przez internet, bez konieczności wizyt w urzędach. Z danych CEIDG (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej) wynika, że w ciągu trzech ostatnich lat liczba firm założonych przez internet wzrosła ponad dwukrotnie, z około 50 tysięcy w 2018 roku do prawie 110 tysięcy w roku ubiegłym.

– Coraz więcej firm w Polsce jest zakładanych zdalnie, proces ten jest szybki i prosty, dlatego z każdym rokiem cieszy się większą popularnością. Dzięki Santander Bank Polska można założyć nową firmę w kilku krokach poprzez bankowość elektroniczną – wystarczy wypełnić wniosek online i potwierdzić go podpisem zaufanym. Teraz dodatkowo dla wszystkich nowych przedsiębiorców, którzy rozpoczną działalność z naszą pomocą, przygotowaliśmy akcję promocyjną, w którym można wygrać między innymi elektroniczne karty podarunkowe, a także promocję nowo założonej firmy na profilu banku na Facebooku – mówi Monika Mikowska – ekspert w obszarze bankowości dla MŚP z Santander Bank Polska.

Aby wygrać elektroniczną kartę podarunkową o wartości 200 zł do wykorzystania w sieci sklepów RTV EURO AGD wystarczy opisać swój pomysł na firmę, produkty i plany rozwoju, a w następnych miesiącach utrzymać aktywne konto, kartę i zgody marketingowe.

Dodatkowo, w każdym z trzech miesięcy trwania akcji, wyróżniane będą trzy najciekawsze odpowiedzi z danego miesiąca. Santander Bank Polska nagrodzi je elektronicznymi kartami podarunkowymi w wysokości 1000 (3. miejsce), 2000 (2. miejsce) oraz 3000 złotych (1. miejsce). Dla dziewięciu chętnych zwycięzców bank przygotował też możliwość promowania swojej firmy na fanpage’u banku na Facebooku. Nagroda w postaci wpisu sponsorowanego kwotą 2000 złotych, będzie okazją do zaprezentowania swojej firmy i jej oferty. Posty w ramach kampanii zostaną opublikowane na profilu we wrześniu 2021 roku.

Źródło:  Santander Bank Polska.