rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość inwestycyjna Sky Tower we Wrocławiu z nowym najemcą – Grupą Altkom

Sky Tower 1
Nieruchomość inwestycyjna Sky Tower we Wrocławiu pozyskała nowego najemcę. Jest nim Grupa Altkom.

Grupa Altkom, jeden z liderów polskiej branży szkoleniowej, początkiem przyszłego roku, przeniesie swój wrocławski oddział do biurowca Sky Tower, zarządzanego przez fundusz Adventum Group. W procesie negocjacji warunków umowy najmu, Najemcę reprezentowała agencja Corees Polska.
Nieruchomość inwestycyjna Sky Tower to kompleks, na który składa się powierzchnia mieszkalna, galeria handlowa oraz powierzchnia biurowa. Inwestycja znajduje się we Wrocławiu.

Zmiana lokalizacji naszego wrocławskiego biura zbiega się w czasie z obchodzonym w tym roku 30-leciem oraz rebrandingiem Altkom Akademii SA. Już wkrótce będziemy mogli ponownie zaprosić naszych Klientów na szkolenia stacjonarne do ośrodka szkoleniowego w nowych barwach, w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków nie tylko we Wrocławiu, ale w całej Polsce. Jako firma zmieniamy się
wraz z otaczającym nas światem, a wszystkie nasze działania mają na celu wzrost satysfakcji naszych Klientów i utrzymanie pozycji lidera na rynku szkoleń w Polsce. – podkreśla Piotr Pikuła, Dyrektor Regionu Zachodniego w Altkom Akademii SA.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora