rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Inwestycja WIMA Widzewska Manufaktura w Łodzi z wizualizacjami nowych budynków

Cavatina_WIMA_budynek_B
Inwestycja WIMA Widzewska Manufaktura w Łodzi od Cavatina Holding z wizualizacjami nowych budynków.

Prace w należącym do Cavatina Holding kompleksie WIMA Widzewska Manufaktura w Łodzi idą pełną parą. Deweloper zaprezentował niedawno nowe wizualizacje dwóch budynków mieszkalnych B i C, a także zapowiada stworzenie klimatycznych apartamentów w największym, imponującym budynku pofabrycznym A. WIMA Widzewska Manufaktura to miejsce w bezpośredni sposób nawiązujące do industrialnego rodowodu miasta, które połączy loftowe lokale mieszkaniowe o wysokim standardzie z funkcją usługową oraz ogólnodostępnymi terenami zieleni, w tym rewitalizowanym parkiem o powierzchni 9 tys. mkw. Obiekt ten stanie się ogólnodostępnym miejscem spotkań, kameralnych wydarzeń kulturalnych i rekreacji.

Deweloper zakłada, że trzy budynki kompleksu WIMA Widzewska Manufaktura dostarczą na łódzki rynek pierwotny w sumie 750 mieszkań. W parterach Cavatina przewidziała także miejsce na powierzchnie usługowe – między innymi dla gastronomii. W oddanym już do użytku budynku WIMA D od strony al. Piłsudskiego działa znana sieć siłowni FitFabric.

„Dzięki swojej wyjątkowej architekturze oraz położeniu przy strategicznej dla Łodzi arterii, umożliwiającej łatwy dostęp zarówno do centrum miasta, jak i autostrady A1 – WIMA jest idealnym miejscem do stworzenia atrakcyjnej przestrzeni do życia. W ramach wieloetapowej inwestycji, w sprzedaży są już doskonale doświetlone mieszkania, dostępne w metrażach od 26 do 77 mkw. w budynkach B i C. A niebawem zaproponujemy także spektakularną odsłonę budynku A, w którym znajdą się także apartamenty oraz jasne patio. Naszą główną misją jest stworzenie przyjaznego mieszkańcom miejsca, z poszanowaniem jego historycznego dziedzictwa, a jednocześnie wyróżniającego się nowoczesnością i walorami funkcjonalnymi na najwyższym poziomie. Zadbaliśmy również o tereny zieleni – jednym z kluczowych elementów WIMY będzie rewitalizowany, ponad 100-letni park o powierzchni 9 tys. mkw.”. – mówi Daniel Draga, Wiceprezes Zarządu w Cavatina Holding.

Źródło: Cavatina Holding.