rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Inwestycja mieszkaniowa NOW w łodzi z Generalnym Wykonawcą

NOW_Łódź_OKAM
Inwestycja mieszkaniowa NOW w Łodzi z Generalnym Wykonawcą. Deweloper OKAM  wybrał Generalnego Wykonawcę dla inwestycji mieszkaniowej, która powstanie przy ul. Dowborczyków 18 w Łodzi.

Zgodnie z umową zawartą 5 grudnia 2023 r. współpraca z FineTech Construction obejmuje budowę budynku wielorodzinnego, na który składać się będzie ponad 300 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 29 do 113 mkw. Prace rozpoczną się w I kwartale 2024 roku, a ich zakończenie zaplanowano na pierwszą połowę 2026 roku.

  • NOW to nasza kolejna inwestycja mieszkaniowa w Łodzi – mieście, z którym jesteśmy związani od początku istnienia OKAM. Projekt zaoferuje przyszłym mieszkańcom wysoką jakość życia, a szereg udogodnień, rozwinięta okoliczna infrastruktura i dobre centralne położenie to tylko niektóre z jego atutów. Niezwykle ważne jest dla nas, że zrealizujemy go przy wsparciu doświadczonego partnerapodkreśla Marcin Michalec, CEO OKAM Capital.

W ramach inwestycji przy ul. Dowborczyków 18 powstanie budynek o 9 kondygnacjach nadziemnych wraz z parterem oraz z 1 kondygnacją podziemną. W ofercie znajdą się kawalerki o powierzchni od 29 mkw., mieszkania 2-pokojowe liczące około 40 mkw., jak również 3- i 4-pokojowe lokale o powierzchni 90-113 mkw. Do mieszkań przynależeć będą ogródki, tarasy lub balkony, a także komórki lokatorskie. Na parterze budynku przewidziano przestrzeń usługowo-handlową.

  • Powierzenie nam kolejnej inwestycji przez OKAM Capital jest dowodem zaufania, jakim darzy nas od lat deweloper. Realizacja NOW będzie dla nas drugim, zaraz po rewitalizacji dawnej Fabryki Teodora Meyerhoffa, wspólnie realizowanym łódzkim projektem. Cieszy nas fakt, że dzięki współpracy obu firm, Łódź zyska kolejny spójny z otaczającą go przestrzenią projekt mieszkaniowy, wpisujący się we współczesne miastotwórcze trendydodaje Włodzimierz Bogiel, CEO FineTech Construction

Źródło: OKAM.