rynek nieruchomości na wynajem

Firma SICO Polska nowym najemcą w nieruchomości inwestycyjnej Panattoni Park Warsaw North II

Panattoni-Park-Warsaw-North-II (1)
Firma SICO Polska jest nowym najemcą w nieruchomości inwestycyjnej Panattoni Park Warsaw North II.

Firma SICO Polska zajmuje się dostarczaniem rozwiązań z zakresu poligrafii, reklamy i komunikacji wizualnej. Przedsiębiorstwo wynajęło 3700 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej z showroomem w Panattoni Park Warsaw North II. Na etapie poszukiwania nowej lokalizacji najemca skorzystał ze wsparcia ekspertów z Newmark Polska.
Nieruchomość inwestycyjna Panattoni Park Warsaw North II znajduje się w II strefie warszawskiego rynku przemysłowo-magazynowego.

Ze względu na korzystne warunki najmu i dostępność nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej, firma SICO zdecydowała się przenieść prowadzone operacje z miejskiej strefy Warszawy do strefy podwarszawskiej. Położenie Panattoni Park Warsaw North II wpisuje się w potrzeby najemcy, a pracownikom SICO Polska zapewnia szybki i wygodny dojazd – mówi Miłosz Borkowski, Senior Associate w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska.

– We wszystkich naszych inwestycjach zwracamy uwagę na proekologiczne rozwiązania zgodnie z przyjętą w firmie koncepcją zrównoważonego rozwoju Go Earthwise. Dlatego też nasz park posiada certyfikację w systemie BREEAM na poziomie „Very Good”. Te niewątpliwe atuty naszego parku magazynowego, w połączeniu ze świetną lokalizacją przy S8, przekładają się na kolejną sfinalizowaną transakcję, z czego bardzo się cieszymy” – podkreśla Sylwia Robakiewicz-Mokwińska, Senior Leasing Manager Panattoni.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora