Informacje dnia

Firma AXI IMMO otworzyła czwarte biuro w Polsce

Renata Osiecka Managing Partner

Firma AXI IMMO rozwija swoją działalność operacyjną. Firma zdecydowała się na otwarcie kolejnego biura w Polsce.

W ostatnich miesiącach firma AXI IMMO zdecydowała się zwiększyć swoją rozpoznawalność na regionalnych rynkach magazynowych. Firma otworzyła kolejne biuro regionalne.
Jest to już czwarte biuro AXI IMMO w Polsce. Od maja br. za obsługę najemców z sektora magazynowego z północnych regionów Polski odpowiadają Katarzyna Głodowska i Jakub Jastrzębski. Siedziba tego zespołu specjalistów mieści się u operatora coworkingowego O4 w centrum biznesowym – Olivia Business Centre w Gdańsku.

 

W ciągu ostatnich 12 lat, marka AXI IMMO wyraźnie zaznaczyła swoją obecność na polskim rynku nieruchomości komercyjnych będąc dla wielu klientów strategicznym partnerem oferującym kompleksowe usługi doradcze na terenie całego kraju. Urośliśmy jako Grupa i niezależna agencja, która krok po kroku zdobywała kolejne kompetencje. Nasze biura w Warszawie, Katowicach czy Łodzi potwierdzają nasze umiejętności oraz fakt, że jesteśmy bardzo blisko biznesu naszych klientów i doskonale znamy ich potrzeby. Otwarcie nowego oddziału w Trójmieście to kolejny etap w naszej historii, który wyraźnie wskazuje, że plany AXI IMMO i potencjał organizacji sięgają znacznie dalej – mówi Renata Osiecka, Partner Zarządzający, AXI IMMO.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora