rynek nieruchomości na wynajem

Eksperci ITRA Polska wsparciem dla NEPI Rockcastle w procesie najmu nowej powierzchni biurowej w Warszawie

Cosmopolitan_01
Firma NEPI Rockcastle Polska przedłużyła umowę najmu w biurowej części budynku Cosmopolitan w Warszawie.

W biurowej nieruchomości komercyjnej Cosmopolitan powiększona siedziba najemcy zajmie teraz łącznie 1 500 mkw. przestrzeni pracy. W procesie renegocjacji i ekspansji najemcy doradzali eksperci ITRA Polska.
NEPI Rockcastle jest wiodącym inwestorem oraz deweloperem nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, którego akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu oraz Amsterdamie. Firma posiada jeden z największych portfeli nieruchomości w regionie, w tym dwunastu galerii handlowych w Polsce.

– W związku z rozwojem naszej działalności w Polsce oraz chęcią pozostania w biurowym sercu stolicy zdecydowaliśmy o powiększeniu przestrzeni najmu w warszawskim Cosmopolitanie. W procesie z sukcesem doradzali nam eksperci ITRA Polska – mówi Dominik Piwek, Dyrektor ds. Marketingu i PR NEPI Rockcastle Polska.

– Wysoka jakość oraz prestiżowa lokalizacja Cosmopolitan to atuty, które sprawiły, że nasz klient zdecydował się kontynuować rozwój swojego biznesu właśnie z tego miejsca. Cieszę się, że jako specjaliści w reprezentacji najemców mogliśmy wspierać NEPI Rockcastle w renegocjacji kontraktu i wierzę, że pracownicy firmy skorzystają zarówno z powiększonej przestrzeni biurowej, jak również licznych udogodnień w najbliższej okolicy – komentuje Artur Sutor, Dyrektor Zarządzający, ITRA Polska.

Inwestycja Cosmopolitan składa się ze 44-piętrowego wieżowca mieszkalnego oraz 5-kondygnacyjnego budynku biurowo-usługowego tuż przy ul. Emilii Plater i popularnym pl. Grzybowskim. Właścicielem zaprojektowanej przez renomowaną pracownię Helmuta Jahna nieruchomości komercyjnej jest firma Tacit Investment.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora