rynek nieruchomości na wynajem

CPIPG: biurowa nieruchomość komercyjna Park Postępu w Warszawie na dłużej z kluczowymi najemcami

Warszawa , 24.08.2016 Immofinanz AG/ Park Postepu Credits: Immofinanz/APA-Fotoservice/PAP-Wojciech Pacewicz

Credits: Immofinanz/APA-Fotoservice/PAP-Wojciech Pacewicz

Biurowa nieruchomość komercyjna Park Postępu w Warszawie na dłużej z kluczowymi najemcami.

CPI Property Group (CPIPG), największy właściciel nieruchomości komercyjnych
w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej, przedłużył umowy
z kluczowymi najemcami w kompleksie biurowym Park Postępu.
Kompleks biurowy Park Postępu zlokalizowany jest w tzw. mokotowskiej dzielnicy biznesowej. Składa się z 4 siedmiokondygnacyjnych budynków biurowych i oferuje 34 000 m kw. powierzchni biurowej.
CPI Property Group przedłużył na kolejne 5 lat umowy leasingowe w kompleksie biurowym Park Postępu z dwiema międzynarodowymi firmami specjalizującymi się w nowoczesnych rozwiązaniach terapeutycznych, poprawiających zdrowie i jakość życia. Łączna powierzchnia podpisanych kontraktów wynosi 4500 m kw. W negocjacjach z CPI Property Group najemców reprezentowało CBRE.

Park Postępu to kompleks biurowy przystosowany do wymagań najemców, którzy na równi z wygodą komunikacyjną oraz licznymi udogodnieniami cenią zielone rozwiązania, które dla jeszcze większego komfortu pracy – sukcesywnie ulepszamy. Zaufanie, jakim po raz kolejny obdarzyły nas znamienite firmy z rynku szeroko pojętych rozwiązań terapeutycznych, mobilizuje nas do podejmowania dalszych kroków w celu podniesienia oferowanych przez nas standardów” komentuje Karol Klin, Head of Leasing Office w CPI Property Group Polska.

Źródło: CPIPG.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora