rynek nieruchomości na wynajem

BIG Shopping Centers Ltd. wchodzi na polski rynek

BIG Lubin

BIG Shopping Centers Ltd. wchodzi na polski rynek.

BIG Andrychów i BIG Lubin – to nowe nazwy Galerii Andrychów i Cuprum Park w Lubinie. Obiekty stanowią pierwsze parki handlowe firmy BIG w Polsce. Oba parki handlowe zostały przejęte przez BIG SHOPPING CENTERS LTD w 2022 roku i w ostatnim miesiącu przeszły proces całkowitego rebrandingu w stylu BIG. Transformacja centrów została uroczyście uczczona koncertami znanych gwiazd polskiej muzyki: Patrycji Markowskiej i Zakopower, a także mnóstwem prezentów, atrakcyjnych rabatów i zabawy dla dzieci oraz wszystkich odwiedzających.

Nieruchomość komercyjna BIG Andrychów zlokalizowana jest w Andrychowie, a jej powierzchnia najmu (GLA) wynosi ok. 23 300 mkw. przy 100-procentowym wskaźniku obłożenia. BIG Lubin to park handlowy w Lubinie, posiadający powierzchnię najmu (GLA) wynoszącą około 13 300 mkw. ze wskaźnikiem obłożenia wynoszącym około 100 procent.

Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że zarządzamy parkami handlowymi w Andrychowie i Lubinie. Są to obiekty, które mają naprawdę świetne wyniki w sieci parków handlowych w Polsce. Wchodząc na polski rynek, nie tylko zmieniamy branding parków handlowych, ale także wdrażamy podejście win-win do biznesu – długoterminowe relacje z naszymi najemcami i lokalnymi gminami, a także silną strategię marketingową oraz wiele wydarzeń i rozrywek dla naszych gości. Naszym celem jest stać się najlepszym i ulubionym na polskim rynku miejscem zakupów, tak jak robimy to na całym świecie. Cieszę się, że klienci z Andrychowa i Lubina przybyli tak licznie, aby świętować początek naszej współpracy, ponieważ zamierzamy tu zostać na stałe. Stajemy się wiodącym graczem w sektorze parków handlowych na polskim rynku i poszerzamy swoją działalność w Europie.” powiedział Eran Levy, Country Manager Poland w BIG SHOPPING CENTERS LTD.

Źródło: BIG Shopping Centers Ltd.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora