Centra handlowe

Złote Tarasy – kolejne centrum handlowe będzie otwarte w niedziele

zlote

W związku z wejściem w życie ustawy ograniczającej handel w niedziel, godziny otwarcia CH Złote Tarasy w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni objęte ustawą nie ulegną zmianie, z wyłączeniem dni świątecznych wskazanych w ustawie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, w godzinach od 9:00 do 21:00 czynne będą wybrane lokale gastronomiczne i usługowe, natomiast Multikino od godziny 9:00 do ostatniego seansu. Nie ulegną zmianie również godziny otwarcia galerii handlowej w pozostałe dni tygodnia. Wszystkie sklepy, lokale usługowe oraz gastronomiczne w CH Złote Tarasy będą czynne w tych dniach od 9:00 do 22:00.

Złote Tarasy to wielofunkcyjny kompleks, który powstał w samym sercu Warszawy. Obiekt mieści się między ulicami: Złotą i Emilii Plater oraz Dworcem Centralnym i Al. Jana Pawła II. Jego symbolem jest pofalowany szklany dach o powierzchni 1 hektara. Nazwa Złote Tarasy nawiązuje do ulicy Złotej i do architektury budynku. Kaskadowo rozmieszczone tarasy obejmują dwa place miejskie – wewnętrzny z fontanną oraz zewnętrzny, otoczony restauracjami. Na pięciu poziomach centrum klienci znajdą ponad 200 marek handlowych, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kluby muzyczne, kino oraz szereg punktów usługowych.

W centrum działa czteropoziomowy podziemny parking na 1200 samochodów. Projekt i funkcjonalność obiektu została już wielokrotnie nagrodzona. Złote Tarasy są zdobywcą tytułu najlepszego projektu komercyjnego na świecie (MIPIM Architectural Review Future Project Awards). Więcej na stronie internetowej


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora