Informacje dnia

Xplan otwiera nowe biura

Wa-wa1Dwa nowe biura otworzyła firma Xplan. Pierwsze z nich, siedziba główna spółki, znajduje się w warszawskim biurowcu Concept Tower, wybudowanym przez Concept Development. Kolorowe biuro Xplan zajmuje blisko 300 mkw.

– Chcieliśmy, żeby nasza siedziba odzwierciedlała ducha firmy. Stonowane wnętrze uzupełniliśmy o szalone, kolorowe akcenty i wymyślne meble. Furorę, zarówno wśród gości, jak i pracowników robią, zlokalizowane w części recepcyjnej hokery, które przypominają w swoim wyglądzie konie na biegunach – takie, jakie pamiętamy z dzieciństwa. Ponieważ w naszym biurze często dochodzi do spotkań z klientami i wykonawcami prac, postanowiliśmy stworzyć kilka miejsc, w których mogą się one odbywać. Równie ważna w całym projekcie była przestrzeń wypoczynkowa dla pracowników. Urządziliśmy dużą kuchnię, w której nie tylko można zjeść posiłek, ale również odpocząć na wygodnej kanapie – powiedziała Zuzanna Wiak, Marketing & Development Manager Xplan.

Dodatki znajdujące się w biurze utrzymane są w żywych barwach, charakterystycznych dla kolorystki logotypu Xplanu. Na jaskrawe kolory postawiono również w gdańskim biurze spółki, zlokalizowanym w Centrum Biurowym Neptun, które zostało wybudowane przez Hines Polska. Trójmiejskie biuro, znajdujące się na czwartym piętrze budynku, zajmuje około 100 mkw.