Informacje dnia

Wyjątkowy pop-up store w Designer Outlet Gdańsk

heidi-sandstrom-466619-unsplash
Centrum outletowe w Gdańsku nie obawia się nowoczesnych i odważnych konceptów. Nowo otwarty pop-up store Kazar Studio oferuje niezwykłe bogactwo produktów.

Zgodnie z ideą pop-up store, propozycja Kazar Studio będzie dostępna w Designer Outlet Gdańsk tylko przez określony czas. Oferta nowej marki, wprowadzanej na rynek przez jeden z najsilniejszych polskich brandów Kazar Group, skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców, ale najbardziej przypadnie do gustu tym, którzy cenią sobie oryginalny styl, spontaniczność oraz autentyczność.

– Kazar Studio to odważna, lifestylowa marka, która stawia na różnorodność produktów pod kątem modeli, wzorów, barw oraz materiałów. Jest świetnym uzupełnieniem oferty dostępnej w Designer Outlet Gdańsk oraz ciekawą propozycją dla Klientów, którzy na co dzień chętnie odwiedzają od lat funkcjonujący w naszym centrum sklep Kazar. Oprócz obuwia, od sportowego po casualowe oraz bardziej formalne, w Kazar Studio znajdziemy także szeroki wybór toreb, plecaków oraz nietuzinkowe akcesoria takie, jak np. torba dla psa – mówi Katarzyna Czapran, Marketing Manager Designer Outlet Gdańsk.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora