Informacje dnia

Wrocławska Galeria Wnętrz Domar zyskuje nowych najemców

domar

Wrocławska Galeria Wnętrz Domar po rozbudowie i powiększeniu powierzchni wynajmuje kolejne lokale. Otworzą się w niej sklepy Biedronka i Rossmann oraz największa we Wrocławiu szkoła tańca -La Rosa Negra. Nowi najemcy wprowadzą się na parter i poziom –1. Rozbudowano również wielopoziomowy parking.

Galeria znajdująca się przy ulicy Braniborskiej 14 we Wrocławiu to przestrzeń usługowa i handlowa, w której znajdują się również magazyny, biura i mniejsze lokale o charakterze handlowo-usługowym.

„Rok 2019 to czas wielkich zmian dla Galerii Wnętrz Domar. Wraz z wybudowaniem nowego wielopoziomowego parkingu zyskaliśmy także nową przestrzeń handlowo-usługową. Tym samym mieliśmy możliwość poszerzenia swojej oferty o artykuły proponowane przez Biedronkę czy Rossmanna. Oprócz niemal stu salonów z meblami, dekoracjami wnętrzarskimi i artykułami wykończeniowymi klienci odwiedzający GW Domar mogą też zjeść obiad w restauracji Marche i skorzystać na przykład z biura podróży, apteki czy banku. Zależy nam na tym, aby nasza oferta była skierowana nie tylko dla osób urządzających mieszkania, ale także dla klientów, którzy mogą tu załatwić codzienne sprawy albo odprężyć się w klubie fitness i szkole tańca” – komentuje Jakub Wallner, dyrektor Galerii Wnętrz Domar.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora