Informacje dnia

WildaNova – nowa inwestycja na mapie Poznania

wildanova

Ze względu na zachowaną w bardzo dużym stopniu historyczną zabudowę, Górna Wilda wyróżnia się na tle innych dzielnic Poznania niepowtarzalnym charakterem i urokiem. Inwestycja znajduje się 10 minut spacerem od dworca Poznań Główny i Międzynarodowych Targów Poznańskich, a w drugą stronę blisko galerii Stary Browar oraz spacerowych terenów wzdłuż Warty.

WildaNova, pod adresem Wierzbięcice 30, zlokalizowana jest w tej części Wildy, którą śmiało można nazwać „perełką wśród ulic Poznania”. Ta najmniejsza z poznańskich dzielnic zmienia swój charakter na okolicę stylową a jednocześnie nowoczesną, modną, a przy tym wciąż dostępną cenowo” – mówi Joanna Iwanowska-Nielsen, członek zarządu WildaNova Sp. z o.o.

WildaNova to kamienica która oferuje także ciekawe, innowacyjne wykorzystanie zabytkowej przestrzeni: w ofercie jest kilka „low-loftów”, czyli lokali w przyziemiu budynku od strony podwórza oraz front budynku. Każdy z nich ma okna balkonowe, odkryte fragmenty oryginalnej cegły oraz mikro-ogródek i prywatne wejście.

Sprzedaż ruszyła w kwietniu, a już co czwarty lokal jest niedostępny, bo jest albo kupiony, albo zarezerwowany. To jedna z najszybszych sprzedaży, jakie ostatnio miałem. Kupujący szukają małych metraży w cenie około 200 tys. zł w dobrych lokalizacjach. My mamy taką ofertę i odpowiada ona na potrzeby rynku. WildaNova to firma z duńskim kapitałem, a rewitalizacja prowadzona jest przez architektów i ekipy wykonawcze z doświadczeniem z innych historycznych obiektów w Poznaniu. Kupujący to widzą i doceniają dbałość o szczegóły oraz wysoką jakość wykonania” – tłumaczy Wojciech Lasota, przedstawiciel dewelopera.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora