Informacje dnia

WGN wyłącznym Agentem sprzedaży Osiedla Miodowa

miodowa1

Wielka Giełda Nieruchomości we Wrocławiu jest Wyłącznym Agentem sprzedaży mieszkań w prestiżowej inwestycji – OSIEDLE MIODOWA we Wrocławiu.

I etap osiedla cieszył się dużym zainteresowaniem, z uwagi na interesującą lokalizację i wysoki standard wykonania. W I etapie sprzedane zostały już wszystkie mieszkania.
OSIEDLE MIODOWA to wymarzone miejsce do życia, ze znakomitym dostępem do infrastruktury (sklepy, supermarkety, centra kultury, szkoły, przedszkola, szpital wojewódzki na Żernikach) i doskonale skomunikowane (obwodnica Leśnicy, droga krajowa nr 94, stacja kolejowa Wrocław Leśnica).

OSIEDLE MIODOWA to inwestycja z bardzo dobrymi perspektywami na przyszłość. Deweloper dokłada wszelkich starań, by sprostać najlepszym standardom nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego; w rejonie Leśnicy i sąsiednich osiedli stale rozbudowuje się infrastruktura – plany inwestycyjne obejmują m.in. rozbudowę sieci dróg pomiędzy ulicami: Kosmonautów, Średzką, Żernicką i Graniczną.

W II etapie inwestycji oddanych do użytku zostanie 36 mieszkań, 30 miejsc postojowych w parkingu podziemnym i 30 komórek lokatorskich.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora