rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

WGN sprzedaje unikalny hotel k. Piotrkowa Tryb. za 19 500 000 zł

hotel gorski 2
WGN z Oddziałem w Piotrkowie Trybunalskim pośredniczy w sprzedaży unikalnego obiektu hotelowego położonego w Wolbórzu.

Hotel położony jest na działce o powierzchni 25 670 m2. Jest to kryty strzechą, zbudowany z drewnianych bali, okazały budynek w góralskim stylu, którego widok robi niezapomniane wrażenie. Obiekt położony jest bezpośrednio przy drodze krajowej numer 8 Katowice – Warszawa.

Hotel swoją architekturą i wystrojem prezentuje styl góralski. Wnętrza to połączenie nowoczesności i góralskiej tradycji. Hotel na sprzedaż oferuje ponad 80 pokoi hotelowych wykończonych w wysokim standardzie.
Klimat miejsca podkreślają drewniane elementy wykończenia, oryginalne meble oraz zdobienia. Całości wystroju dopełniają tematyczne obrazy, stylowe oświetlenie oraz ciekawe kompozycje kwiatowe.
Łącznie w hotelu znajduje się 160 miejsc noclegowych. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem. Standardowym wyposażeniem jest telewizja satelitarna, radio i dostęp do internetu (wi-fi).

Na piętrze hotelu znajduje się 300 metrowe centrum spa, wykończone w 80%. Wykończony basen, mokre spa, suche spa, jaccuzi na 12 osób, natryski, gabinety masażu, wyłożone ręcznie robionymi płytkami.

Dla Gości hotelu przeznaczony jest całodobowo strzeżony parking. Obszerny parking przyjmuje do 60 autokarów i pozwala na swobodne manewrowanie nawet dużym pojazdom

W głównym obiekcie trzy restauracji w tym jedna jest w stanie obsłużyć nawet 600 osób jednocześnie. Na terenie także osobny grill bar dla podróżnych.

Sale konferencyjne pomieszczą od 10 do 350 osób. Wyposażenie konferencyjne stanowi sprzęt multimedialny i nagłośnieniowy oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.

Hotel został wystawiony na sprzedaż za kwotę 19 500 000 złotych.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora