Informacje dnia

WGN: Kompleks narciarski w Beskidach z potencjałem inwestycyjnym na sprzedaż

SO181-548 2Oddział Wielkiej Giełdy Nieruchomości w Myszkowie pozyskał na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość odznaczającą się ogromnym potencjałem. Jest to kompleks narciarski Wisła- Soszów, zlokalizowany w Wiśle-Jawornik na malowniczym północno – wschodnim zboczu Soszowa Wielkiego w źródłowej części doliny potoku Jawornik.

Nieruchomość komercyjna wystawiona na sprzedaż składa się ze stacji narciarskiej z trasami narciarskimi a także niezbędną infrastrukturą. Kompleks narciarski znajduje się  na powierzchni całkowitej 16 ha.

Nowoczesny obiekt wyróżnia się tym, że oferuje bardzo dobre warunki na trasach narciarskich. Łączna długość tych tras wynosi ponad 6 km. Wszystkie trasy na terenie nieruchomości są sztucznie naśnieżane nowoczesnym systemem lancowym o dużej wydajności oraz armatkami śnieżnymi.
Kompleks narciarski dysponuje bazą noclegową na łącznie 51 osób jak i doskonale urządzonym zapleczem gastronomicznym – hotelowa restauracja, bufet na wolnym powietrzu oraz bar pod tarasem są do dyspozycji gości.

Ten imponujący obiekt komercyjny został wystawiony na sprzedaż za kwotę 14 700 000 zł.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora