Informacje dnia

Spaces wynajął powierzchnię w historycznym budynku Fabryka Kart

fabryka kart
Spaces, globalny koncept wywodzący się z Holandii, oferujący rozwiązania z obszaru elastycznego miejsca pracy i coworkingu, wynajął blisko 2 600 metrów kw. powierzchni w historycznym budynku Fabryka Kart. W procesie poszukiwania biura i negocjowania warunków najmu Spaces doradzali eksperci JLL.

Spaces to wywodząca się z Amsterdamu sieć, która działa obecnie w 25 krajach na 6 kontynentach. Oferuje elastyczne przestrzenie biurowe dostosowane do specyficznych potrzeb swoich klientów, którzy mogą wynająć zarówno biurko na godziny, salę spotkań, jak i większe moduły biurowe dostępne w formule 24/7. Wszystkie biura Spaces charakteryzują się nowoczesnym, wspierającym komfort pracy designem i są podzielone na strefy umożliwiające pracę w skupieniu, spotkania biznesowe czy wspólne posiłki z innymi użytkownikami przestrzeni biurowej. Wyróżnikiem marki jest przynależności do grupy IWG, dzięki której klienci Spaces mogą bezpłatnie korzystać z ponad 3000 biur na całym świecie.
Budynek przy ul. Cieszyńskiej, projektu Jana Burzyńskiego, został wzniesiony w latach 1921-1922, a od 1972 roku do 2013 roku mieściła się w nim fabryka kart. W 2017 roku rozpoczęła się kompleksowa rewitalizacja i modernizacja tego wyjątkowego obiektu, którego bogata historia oraz niepowtarzalna architektura sprawiają, że będzie to jedyny w swoim rodzaju biurowiec na krakowskim rynku nieruchomości.

nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora